KEDİ ve KÖPEK SEVERLER İÇİN ÖZEL YILBAŞI HEDİYELERİ TRENDY PAWS’TA !

yazar 21 Kasım 2015

%100 Köpek ve kedi sevgisi ile tasarlanmış pati ve kemik figürlü takı ve aksesuarlardan oluşan Trendy Paws koleksiyonunun mottosu kedi ve köpek severleri mutlu etmek !
10 yıldır kurumsal markalarda marka yönetimi tecrübesinden sonra 1 yıldır sahip oldugu köpeği Goofy’nin aşkı sayesinde kendi markasını kurma fırsatını bulan Nur Gença ‘nın girişimi olan Trendy Paws’ın tüm satış kanallarından elde edilen gelir karının %10 u barınaklara mama ve klinik masrafı olarak bağışlanıyor.Alınan her ürün ile birlikte yapılan katkıdan dolayı da teşekkür kartı hediye ediliyor.

The Godfather logosundan esinlenilerek tasarlanan The Dogfather tshirtleri köpek sahiplerinin ilgisini çekiyor. Talep üzerine versiyon tasarımları olan The Dogmather,The Catfather,The Catmather baskılı modeller de koleksiyona eklendi.
Yılbaşı için özel olarak hazırlanan Dogmother /Catmother ponponlu bereler ,patili takı setleri,kupalar,sezon trendi patili tüy çanta aksesuarı ,dogfather/catfather boxerlar,kedi ve köpeğinizin cinsine göre hazırlanan nakış yaka iğneleri kedi ve köpek severlere verilebilecek en güzel hediyeler arasında !

Dog Lover ve Cat Lover kartlı bileklikleri de kedi&köpek sever dostlarınıza yılbaşı notunuzu el yazınızla yazarak hediye etmeniz için yılbaşı için özel olarak tasarlandı

Minik dostlarımızı da unutmadık ve onlar için de trendy papyonlar ve papyon ile kombin dışkı taşıma poşeti koleksiyona ekledik,el yapımı özel tasarım poşet çantaları ile artık kendi dışkı poşetlerini kendileri taşıyacaklar !

Satış noktaları ; Trendy Paws Showroom Topagacı, Nişantaşı Wish Store,Kumpanya 62,İrma Butik Nişantaşı,İrma Butik Kadıkoy ,Minikoshop Pera,Mizu.com olan Trendy Paws yeni satış noktalarını sosyal medya hesaplarından ve websitesinden takip edebilir ve websitesinden de alışveriş yapabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için kontakt bilgileri ve sosyal medya hesaplarını aşağıda bulabilirsiniz :

 

 

Nur Gença -Founder

Mail:  love@trendy-paws.com / 0 530 363 81 41

@trendypaws

facebook.com/trendypaw

#trendypawslovesyou

 

Duygu Korkmaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir