15 Temmuz şehitleri ölümsüzdür

yazar 23 Temmuz 2016

incilogoGenç dinamik yapısı ile ülke hedefleri doğrultusunda faaliyetlerini sürüdüren bir kurum Ümraniye Özel İnci Eğitim Kurumları.  Bünyesinde iki farklı okulu bulunduruyor. Bunlardan biri Özel İnci Ümraniye Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, Diğeri ise Özel inci Ümraniye Anadolu Lisesi.

Okul fiziki olarak çok geniş bir alana yayılmış. Modern eğitim teknolojilerini kullanıyor ve 600 öğrenci kapasiteli.

Ümraniye Özel İnci Eğitim Kurumları Kurucu temsilcisi Latif Çetin ülkemizin önemli günler yaşadığı ortam ile ilgili olarak şöyle bir duyuru yayınladı. İşte o bildiri

DUYURU!

15 TEMMUZ AKŞAMI YÜCE MİLLETİMİZE YAPILAN SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİREN VE DESTEKLEYEN KİŞİ VE KURUMLARI KINIYORUZ.

DARBENİN BAŞLADIĞI İLK ANDAN İTİBAREN KARŞI ÇIKAN, ÖLÜMÜ GÖZE ALAN, ÇATIŞMAYA GİREN POLİSİMİZE, MÜLKİ AMİRLERİMİZE, BELEDİYELERİMİZE, SİVİLTOPLUM ÖRGÜTLERİMİZE, MİLLETVEKİLLERİMİZE, DİNAYET MESUPLARIMIZA, CUMHURBAŞKANIMIZA, BAŞKANIMIZA, DEĞERLİ BASIN MENSUPLARINA VE HEPSİNİN ÜSTÜNDE KENDİ İNSİYATİFLERİ İLE SOKAKLARA DÖKÜLEN BÜYÜK TÜRKİYE MİLLETİNE TEŞEKKÜRLERİ BİR BORÇ BİLİRİZ.

bayrak2HİKÂYELERİ YAZILACAK, HER BİRİ UNUTULMAYACAK VE KAHRAMANLIKLARI İLE BİLİNECEK ŞEHİTLERİMİZE DE ALLAHTAN RAHMET DİLERİZ.

ÖZEL İNCİ EĞİTİM KURUMLARI;

CUMHURİYETE, DEMOKRASİYE VE MİLLİ İRADEYE BAĞLILIĞIMIZI ÖNEMLE VURGULAMAYI BİR GÖREV BİLİP; ÜLKESİNE MİLLETİNE VE BAYRAĞINA BAĞLI BİR NESİL YETİŞTİRMEYİ AMAÇ EDİNİYORUZ.

ÖZEL İNCİ EĞİTİM KURUMLARI; İNSAN HAYSİYET, ONUR VE ŞEREFİNE; MİLLETİN KADERİNE VE HÜR İRADESİNE YÖNELMİŞ HİÇBİR DARBE VE TERÖRÜ KABUL ETMEYİP ÜLKEMİZİN VE DÜNYAMIZIN GELECEĞİNE YÖN VERMEDE SÖZ SAHİBİ OLMAK İSTEYEN GENÇLERİN AHLAKİ, AKADEMİK VE SOSYAL ALANLARDA DONANIMLI BİREYLER OLMASI YÖNÜNDE ÇABA GÖSTERECEKTİR.

KURUCU TEMSİLCİSİ

LATİF ÇETİN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir