Ünlüler Haçiko için çalıştı

yazar 23 Aralık 2015

1450801071_Omur_Gedik-609x330KARADENİZ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ İŞBİRLİĞİ İLE HAYATA GEÇİRİLENHAÇİKO TAKVİMİNİN LANSMANI YAPILDI

ÜNLÜ İSİMLER “HAÇİKO” TAKVİMİ İÇİN BİR ARAYA GELDİ

Ünlülerin minik dostlarıyla fotoğraflarının yer aldığı ve geliri sokak hayvanları yararına kullanılacak olan HAÇİKO takviminin lansmanı Big Chefs Etiler’de gerçekleşti. Toplantıya projeye destek veren Karadenizli İş Adamları Derneği Başkanı Murat Camadan, HAÇİKO Derneği Kurucu Başkanı Ömür Gedik ve TV dünyasının konuşturan ismi Mesut Yar katıldı.

Karadenizli İş Adamları Derneği ile Ömür Gedik’in kurucusu ve başkanı olduğuHAÇİKO Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilen yardım projesi HAÇİKO takviminin lansmanı Big Chefs Etiler’de gerçekleşti. Cansel Elçin, Ali Aksöz, Berk Oktay, Mesut Yar, Sinan Akçıl, Türkan Şoray, Vildan Atasever, Mabel Matiz, Ece Seçkin, Barış Arduç, Ali Sunal ve Ömür Gedik’in dernek yararına poz verdiği takvimde ünlüler hayvanlarıyla objektif karşısına geçti.

1450801249_eceseckin_1Ömür Gedik’ten fareli poz

Lansmanda sokak hayvanlarıyla ve takvimle ilgili; “2016 takvimimiz sadece ünlü dostlarımın kedi ve köpekleri ile verilen pozlarından oluşmuyor. Ben deney farelerinin de yaşadıklarına dikkat çekmek amacıyla bir fare ile poz verdim. Derneğimizi kurduğumuz günden bu yana sokak hayvanları için çalışıyoruz.Karadenizli İş Adamları Derneği’nin değerli katkıları ile de bu yıl 2016 HAÇİKO takvimi projesini hayata geçirdik. D&R’da satılan bu takvimden elde edilen tüm gelir sokak hayvanlarının daha iyi standartlarda yaşaması için kullanılacak. Duyarlılığından dolayı bir kez daha Karadenizli İş Adamları Derneği Başkanı Murat Camadan’a teşekkür ederi, birlikte oluşturduğumuz bu sinerjinin uzun yıllar sürmesini dilerim.” dedi.

Minik dostlarımızı destekleyen bu projeye destek veren Karadenizli İş Adamları Derneği Başkanı Murat CamadanÜlke çapında hayvan hakları üzerine gurur verici projeleri ile adından sıkça söz ettiren HAÇİKO’ya destek vermekten ötürü mutluyuz. 2016 yılı içinde Karadenizli İşadamları Derneği olarak çeşitli alanlarda birçok projeye destek verip toplumsal katkı vazifemizi yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

HAÇİKO takvimi için poz veren TV dünyasının konuşturan ismi Mesut Yar da basın mensuplarının karşısında projeye dahil olma hikayesini anlattı. Yar; “HAÇİKO takvimi için dostum Ömür Gedik’ten bir telefon geldi, detayları dinledikten sonra bu güzel projeye dahil olma kararı aldım. Çocukken babaannemin evinde birçok kedi ile birlikte büyüdüm ve belki de bu sebepten her zaman hayvanlarla aram çok iyi oldu. HAÇİKO 2016 takvimi içinde bir köpek dostum ile poz verdim.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir