Yeni bir uzman daha bize katıldı…

yazar 29 Haziran 2016

Evcil hayvan bakım uzmanı Sedat İpek yazarlarımız arasına katıldı. Uzun yıllardır bu konu üzerine çalışan Sedat İpek Sitemizde belli periyotlar içinde yazılar yayınlayacak. Sedat İpek’e sorularınızı gönderebilirsiniz, kendisi ile görüşmek için randevu alabilirsiniz.

Sedat İpek hayvan tıraşı ile ilgili olarak şunları söylüyor: “Tıraş deyince bir çok şey takılır örneğin tüyler yine aynı çıkar mı derisinde problem oluşur mu gibi bir çok akıllara takılan sorular olur. öncelikle pet kuaför’ün çok tecrübeli işini bilen en önemlisi hayvan seven olmalı ! kullandığı ekipmanlar ve tıraş ortamı steril olmalı. Her ırkın kendine has modeli ve kesim tarzı vardır bunlara dikkat edildiğinde tüyler hem kaliteli hemde daha sağlıklı uzar. Deri sağlığı için tıraş çok önemlidir derinin hava alması demek derinin daha sağlıklı olması demektir.her kedi yada köpek makineyle kesilmez makas tıraşı yapılan ırklar vardır örneğin pomerinian (boo) makas ile kesilmelidir.”

Sorularınız için soru@sanalguc.net adresini kullanabilir yada 0850 430 0482 nolu telefonu 24 saat arayabilirsiniz? Sorularınız whatsapp üzerinden ise 0 555 855 2992 nolu telefon kullanarak iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir