BİR SES BİR KAHRAMAN

yazar 18 Ocak 2017

screenshot_20161202-010327_1Daha önceki yazılarımda hem sahipli hem sokak hayvanları için uygulamaya çalıştığımız projelerden bahsetmiştim.Ama en önemlisi dünyanın en masum iki canlının buluşmasına dokunuşlarla bulunmak. Çocuklar ve küçük dostlarımız… Çocuklar hayvanlarımızın gelecekteki sahipleri diyerek çıktığımız bu yolda adım adım ilerlerken bu projenin en büyük kahramanı ” Ses Dükkanı “.

Farkındayım anlamaya çalıştığınızın. Çocuklara hayvan sevgisini eğitmek için yaptığımız seminerler , yazılı ve basın destekli adımlar ve en önemlisi kamu sporları … Görselleri hazırlamak en zor ve aslında en maliyetli parçası.Bu anlamda Uluslararası Hayvan Gönenci Fonuyla birlikte çalıştık.Takıldığımız bir nokta vardı ki işte tam da burada kahramanı oldu “Ses Dükkanı Ekibi ” çocuklarımızın ve küçük dostlarımızın. Montaj ve seslendirme…2016 yılının en önemli elini taşın altına kovanlardan.

Biz de sizlerle tanıştırmayı bir borç bilip ekibin en önemli kişilerinden Barış Turan ile ufak bir sohbet ettik.Ses Dükkanı kimdir , nasıl ortaya çıkmıştır gibi sorularla birazcık sıkıştırdım kendisini.

Ses Dükkanı yaklaşık 4,5 yıldır Kadıköy de hizmet veren keyifli bir kuruluş . Seslendirme ve prodüksiyon anlamında sizlerin ve tabi bizim destekçimiz.Güçlü bir seslendirme kadrosu.

Önemli seslendirme oyuncularından Özlem Altıok ve Kudret Gürkan Demir tarafından temelleri atılmış olduğunu öğreniyorum sevgili Barıştan.Ekibin bir araya gelmesi konusunda ise çekim yasasına gönderme yaparak , aynı frekansa sahip kişilerin birbirini çektiğini söylüyor Barış Turan.Birçok projelerde imzası olan Ses Dükkanı ailesine , sevgili Kudret Gürkan Demir ‘e ,Özlem Altınok’ a ve hem.projeye hem de bu röportaja destek veren sevgili Barış Turan ‘a teşekkür ediyoruz.

İyi ki bu kadar güzel insanlar bir araya gelip ,bu güzel aileyi kurmuş.Küçük dostlarımız , çocuklarımız ve HAYTAP adına ben bütün ekibe sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum.Ses Dükkanına ait çalışmalara da www.sesdukkani.net adresinden ulaşabileceğinizi söylemeden geçemiyorum.

Ufacık canların hayatlarına yapılan kocaman dokunuşlar…Sizlerde küçük dostlarımızın kahramanı olmaya ne dersiniz ?

Bol partili haftalar diliyorum…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir