OT CAFE SOKAKTAKI HAYVANLARI BESLİYOR

yazar 25 Aralık 2016

 

yagmudenliBir mekan düşünün sizi ağIrlayıp keyifli zaman geçirmenizi sağlayan bir buluşma noktası. Ya bu mekan sizin görünmez bir yardım eliniz oluyorsa? Düşündüğünüzü ve şaşkınlığınızı görür gibiyim…
En uğrak mekanlarınızdan Ot Kafe tam da bu noktada bahsettiğimiz mekan ve sizin yardım eliniz …

Ankara, İstanbul, ve İzmir’in en alışılmış keyif mekanlarından Ot Kafe tabağınızda kalan yemeklerinizi çöpe atmak yerine onları sokaklardaki küçük dostlarımızın hayatta kalması için özel paketler halinde onlara ulaştırıyor.Böylelikle sokak hayvanlarının hayatlarında sizin yardım eliniz oluyor. Keyifli dakikalar geçirirken bir canın hayatına dokunmak bu olsa gerek… Sadece sizler değil bakıma muhtaç özellikle bu soğuk günlerde hayatta kalma mücadelesi veren bu küçük patilerede keyif oluyor. Belki bir hayat kurtarıyorlar, belki de bir hayat oluyorlar… Neredeyse insanlığımızı unuttuğumuz bu zor zamanlarda bunu tekrar hatırlatan ve bir kez daha umutlandıracak bu proje için HAYTAP ile birlikte yola çıka Ot Kafe ailesi ve sahiplerinden Uğur Bey’in birkaç sokak hayvanına da kucak açıp ,koruyucu ailesi olduğunu öğrenmekte son derece duygularımıza temas ediyor.

Sizlerde keyif yaparken başka canların yaşam satırlarında biri olmak istiyorsanız Ot Kafe’ye sonsuz davetlisiniz.Bu güzel proje ile bizlere hala umudun var olduğunu gösteren ot kafe ailesi ve sevgili Uğur Bey sadece insanların değil ihtiyacı olan hayvanlarımızın da hayatına lezzet kattığınız için teşekkürler….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir