PET dünyasının iki ünlü uzmanı aramızda

yazar 28 Haziran 2016

Pek çok hayvanı hayata döndüren ve hayvan severler tarafından sevilen Veteriner Hekim Mutafa Alver aramıza katıldı. Veteriner Alver 2010 Konya Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mezunu oldu. Bunun öncesinde 2007-2009 yılları arasında Konya Hayvan Barınağı’nda gönüllü olarak çalışmıştır. Mustafa Alver askerliği boyunca ise 2010 yılında Ankara Etlik Tank Piyade Komutanlığı’ndaki askerliği süresince bomba arama köpeklerine “rehabilitasyon ve veterinerlik” hizmeti vermiştir. 2011 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’nde Anubis Veteriner Kliniği’ni kurmuş olup, o günden beri sahipli sahipsiz küçük dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için hizmet vermektedir.

Bunun dışında, diğer sevindirici olay ise beslenme ve mama uzmanı Sami Arkohen’de  Petoskop kadrosuna katıldı. Bugüne kadar bir çok mama firmasına danışmalık yapan Arkohen halen SNS evcil hayvan ürünleri limited şirketine çalışmaktadır.

Her iki uzman isim ev hayvanları ile ilgili konularda konular da yazılar yazacak. Sizlerden gelen soruları cevaplayacak.

Veteriner Hekim Mustafa Alver ve Beslenme uzmanı Sami Arkohen’e hoş geldin diyoruz ve her ikisinin bilgi dolu yazılarını zevkle okuyacaksınız. Sorularınız için soru@sanalguc.net adresini kullanabilir yada 0850 430 0482 nolu telefonu 24 saat arayabilirsiniz? Sorularınız whatsapp üzerinden ise 0 555 855 2992 nolu telefon kullanarak iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir