Trendy Paws’tan erken Yılbaşı !

yazar 7 Aralık 2015
El Bebek Gül Bebek Derneği yararına Nişantaşı Citys AVM de 3-4-5 aralık tarihlerinde düzenlenen Yılbaşı Alışveriş Festivalinde stand açan hayvanseverlerin favori markası Trendy Paws yeni yılın gelişini erken kutladı !
Köpek sever bir beyaz yakalının girişimi olan Trendy Paws’ın satış kanallarından elde edilen gelir karının %10 u her ay sonu ihtiyacı olan barınaklara bağışlanıyor.

Nişantaşı Citys AVM de en çok ilgi gören standlardan biri olan Trendy Paws ,koleksiyonuna yılbaşı için özel tasarlanan bereler, amerikan servisler, yastık kılıfları, portföy çantalar da eklendi! Dogmother&dogfather sloganlı bereler standın en dikkat çeken ürünü oldu

Kedi & köpek sever dostlarını cumartesi günü standında ağırlayarak yılbaşı kutlamalarına erken başladı!

%100 Köpek ve kedi sevgisi ile tasarlanmış pati ve kemik figürlü takı ve aksesuarlardan oluşan Trendy Paws koleksiyonunun mottosu kedi ve köpek severleri mutlu etmek !

10 yıldır kurumsal markalarda marka yönetimi tecrübesinden sonra 1 yıldır sahip oldugu köpeğinin aşkı sayesinde kendi markasını kurma fırsatını bulan Nur Gença ‘nın girişimi olan Trendy Paws’ın tüm satış kanallarından elde edilen gelir karının %10 u barınaklara mama ve klinik masrafı olarak bağışlanıyor.Alınan her ürün ile birlikte yapılan katkıdan dolayı da teşekkür kartı hediye ediliyor.

The Godfather logosundan esinlenilerek tasarlanan The Dogfather tshirtleri köpek sahiplerinin ilgisini çekiyor. Talep üzerine versiyon tasarımları olan The Dogmather,The Catfather,The Catmather baskılı modeller de koleksiyona eklendi.

Yılbaşı için özel olarak hazırlanan Dogmother /Catmother ponponlu bereler ,patili takı setleri,kupalar,sezon trendi patili tüy çanta aksesuarı ,dogfather boxerlar kedi ve köpek severlere verilebilecek en güzel hediyeler arasında !

Yoğun talep üzerine kedi ve köpekler için de trendy papyonlar ve dışkı taşıma poşeti koleksiyona eklendiJ

Satış noktaları ; www.trendy-paws.com , Trendy Paws Showroom Topagacı, Nişantaşı Wish Store,Kumpanya 62,İrma Butik Nişantaşı,İrma Butik Kadıkoy ,Minikoshop Pera,Mizu.com olan Trendy Paws yeni satış noktalarını sosyal medya hesaplarından ve websitesinden takip edebilir ve websitesinden de alışveriş yapabilirsiniz.

www.trendy-paws.om

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir